Wyniki:
Dzieci (2002 i młodsi)
Kata dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Marta Pinkawa | Bytom |
2 | Zuzanna Jończyk | Koszęcin |
3 | Hanna Łukiewska | Koszęcin |
Kumite dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Marta Pinkawa | Bytom |
2 | Zuzanna Jończyk | Koszęcin |
3 | Hanna Łukiewska | Koszęcin |
Kata chłopców | ||
---|---|---|
1 | Bartłomiej Rozlał | Ogrodzieniec |
2 | Mikołaj Szmidt | Bytom |
3 | Batłomiej Bielak | Bytom |
3 | Mikołaj Pelikan | Koszęcin |
Kumite chłopców | ||
---|---|---|
1 | Jakub Andrzejewski | Koszęcin |
2 | Batłomiej Bielak | Bytom |
3 | Mikołaj Szmidt | Bytom |
3 | Bartłomiej Rozlał | Ogrodzieniec |
Młodzicy młodsi (2001-2000)
Kata dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Julia Bittner | Bytom |
2 | Maja Jagielska | Bytom |
3 | Patrycja Pajkos | Bytom |
3 | Dagmara Grochalska | Koszęcin |
Kumite dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Julia Bittner | Bytom |
2 | Maja Jagielska | Bytom |
3 | Patrycja Pajkos | Bytom |
3 | Dagmara Grochalska | Koszęcin |
Kata chłopców | ||
---|---|---|
1 | Michał Józaf | Bytom |
2 | Daniel Derewońko | Bytom |
3 | Łukasz Mazur | Bytom |
3 | Mateusz Pandzioch | Koszęcin |
Kumite chłopców | ||
---|---|---|
1 | Daniel Derewońko | Bytom |
2 | Michał Józaf | Bytom |
3 | Łukasz Mazur | Bytom |
3 | Mateusz Pandzioch | Koszęcin |
Młodzicy (1999-1997)
Kata dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Anna Kuśnierz | Bytom |
2 | Iga Imienińska | Częstochowa |
3 | Kinga Kościelniak | Częstochowa |
3 | Paulina Strzoda | Koszęcin |
Kumite dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Anna Kuśnierz | Bytom |
2 | Paulina Strzoda | Koszęcin |
3 | Iga Imienińska | Częstochowa |
3 | Kinga Kościelniak | Częstochowa |
Kata chłopców | ||
---|---|---|
1 | Łukasz Mazur | Bytom |
2 | Michał Kłosek | Bytom |
3 | Bartłomiej Gieszczyk | Bytom |
3 | Marcin Obrycki | Bytom |
Kumite chłopców | ||
---|---|---|
1 | Łukasz Mazur | Bytom |
2 | Bartłomiej Gieszczyk | Bytom |
3 | Michał Kłosek | Bytom |
3 | Andrzej Jankowski | Bytom |
Juniorzy młodsi (1996-1994)
Kata chłopców | ||
---|---|---|
1 | Michał Sowa | Bytom |
2 | Rafał Bokwa | Bytom |
3 | Tomasz Turski | Bytom |
3 | Dominik Dziadek | Skoczów |
Kumite chłopców | ||
---|---|---|
1 | Michał Sowa | Bytom |
2 | Tomasz Turski | Bytom |
3 | Rafał Bokwa | Bytom |
3 | Nikodem Biczysko | Koszęcin |
Juniorzy (1993-1992)
Kata dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Maria Sowa | Bytom |
2 | Monika Tworek | Bytom |
3 | Paulina Sarecka | Ogrodzieniec |
3 | Dominika Pytka | Ogrodzieniec |
Kumite dziewcząt | ||
---|---|---|
1 | Maria Sowa | Bytom |
2 | Monika Tworek | Bytom |
3 | Paulina Sarecka | Ogrodzieniec |
3 | Dominika Pytka | Ogrodzieniec |
Seniorzy (1991 i stars
Kata mężczyzn | ||
---|---|---|
1 | Tomasz Cis | Bytom |
2 | Bartłomiej Franek | Skoczów |
3 | Krzysztof Kaczor | Czechowice |
3 | Marcin Kozłowski | Częstochowa |
Kumite mężczyzn | ||
---|---|---|
1 | Tomasz Cis | Bytom |
2 | Dariusz Tomczyk | Bytom |
3 | Marcin Kozłowski | Częstochowa |
3 | Dawid Wons | Wielowieś |