Po wielu latach Klub Karate Tradycyjnego Częstochowa reaktywuje
turniej w ramach Śląskiej Ligii Karate Tradycyjnego. W związku z
powyższym zapraszamy na turniej, który odbędzie się w Gminnej Hali
Sportowej w Rędzinach przy ul. Działkowiczów 20 (obok Gimnazjum i
Ośrodka Zdrowia)
27/10/2012 o godzinie 11.00.
Na turnieju planowane są następujące kategorie wiekowe i konkurencje:
- Dzieci rok urodzenia 2005 i młodsi chłopcy i dziewczęta razem konkurencja kata
- Młodzicy młodsi ur. 2003-2004, chłopcy i dziewczęta oddzielnie, konkurencja kata i kumite
- Młodzicy ur.2002-2000, chłopcy i dziewczęta oddzielnie, konkurencja kata i kumite
- Juniorzy młodsi ur. 1999-1997, chłopcy i dziewczęta oddzielnie, kata i kumite
- Juniorzy i Seniorzy ur.1996 – starsi, chłopcy i dziewczęta oddzielnie, kata i kumite
Z poważaniem:
Janusz Barczyński
członek Zarządu KKT Częstochowa
WYNIKI TURNIEJU:
Dzieci (2005 i młodsi)
1 | Mateusz Osypanka | Bytom |
2 | Filip Kowalczyk | Częstochowa |
3 | Maria Kotula | Bytom |
3 | Jakub Wawszczak | Częstochowa |
Młodzicy młodsi (2004-2003)
1 | Gabriela Latacz | Kroczyce |
2 | Kinga Kleszcz | Częstochowa |
3 | Hanna Łukiewska | Koszęcin |
3 | Dagmara Witas | Ogrodzieniec |
1 | Gabriela Latacz | Kroczyce |
2 | Hanna Łukiewska | Koszęcin |
3 | Aleksandra Koziorowska | Częstochowa |
3 | Kinga Kleszcz | Częstochowa |
1 | Wojciech Całka | Bytom |
2 | Jakub Wojciechowski | Bytom |
3 | Hubert Wegner | Bytom |
3 | Jakub Bednarz | Ogrodzieniec |
1 | Jakub Kancerek | Bytom |
2 | Hubert Wegner | Bytom |
3 | Wojciech Całka | Bytom |
3 | Jakub Wojciechowski | Bytom |
Młodzicy (2000-2002)
1 | Julia Bittner | Bytom |
2 | Magdalena Łożyńska | Bytom |
3 | Julia Latacz | Kroczyce |
3 | Nikola Buchatz | Bytom |
1 | Michał Józaf | Bytom |
2 | Karol Siwek | Ogrodzieniec |
3 | Nikodem Ogoński | Częstochowa |
3 | Daniel Derewońko | Bytom |
1 | Daniel Derewońko | Bytom |
2 | Michał Józaf | Bytom |
3 | Bartłomiej Bielak | Bytom |
3 | Bartłomiej Rozlał | Ogrodzieniec |
Juniorzy (1997-1999)
1 | Łukasz Mazur | Bytom |
2 | Michał Kłosek | Bytom |
3 | Barłomiej Gieszczyk | Bytom |
3 | Damian Gwiździński | Częstochowa |
Juniorki i młodzieżowcy (1993 -1999)
1 | Maria Sowa | Bytom |
2 | Anna Kuśnierz | Bytom |
3 | Monika Tworek | Bytom |
3 | Kinga Kościelniak | Częstochowa |
1 | Anna Kuśnierz | Bytom |
2 | Maria Sowa | Bytom |
3 | Kinga Kościelniak | Częstochowa |
3 | Monika Tworek | Bytom |
Seniorzy
1 | Michał Sowa | Bytom |
2 | Paweł Barski | Katowice |
3 | Krzysztof Rzepka | Olkusz |
3 | Dariusz Tomczyk | Bytom |